Vennligst vent...
Din handlevogn inneholder
Antall
Pris
Totalt
Slett
TOTALT
Eks. Mva.
0
0
Gå til kassen
Fortsett å handle

Hurtigkasse

Fullfør bestilling din uten å logge inn
Bedriftskunde? Klikk her

Leveringsmetode

Betalingsalternativer

VISA / MasterCard
Faktura
14 dagers kreditt. Få varen hjem før du betaler. Du kan også dele opp betalingen.
Priseksempel: kr.10.000, o/12 mnd., eff. Rente 35,39 %, totalt kr 11.722.

Hurtigkassen

Vi velger det rimeligste fraktalternativet og du kan betale med kort eller faktura. Ønsker du å flere alternativer for frakt og betaling, klikk på Gå til kassen. Du vil her også kunne velge 'Forskudd' for å slippe å betale adm./ekspedisjonsbegyr.

Fullfør bestilling
Ikke registrert? Registrer deg | Glemt passordet?
Varenr.: DEM-311GT

DLINK MiniTransceiver GBIC 1000SX 550m

D-LINK MiniTransceiver GBIC 1000SX 550m SwitchModule for all D-Link Switches with Mini GBIC slots

Pris
Skaffetid (få varen raskere mot et tillegg)
688,-
Normal
2-4 dager*
 
Hurtig
Ekspress
1 dag*
+ 156,-
 
5+ på lager hos leverandør
Sendes fra oss 2-4 dager*
 
 
 
Fleksibel betaling med AfterPay
kr 10.000 over 12 mnd. = 977,- / mnd.
Effektiv rente 35,39%, Totalt kr 11.722,-
 
Ikke vurdert

Beskrivelse

D-Link’s new line of Gigabit Interface Converters (GBICs) and Small Form-Factor Pluggables (SFPs) transceivers represent an industry leading combination of performance and affordability. D-Link’s new Gigabit transceivers are available in two form-factors: standard (GBIC) or (SFP)/mini-GBIC.
The DEM-311GT is a high performance 850nm multimode SFP/mini-GBIC transceiver. Supporting full duplex, Gigabit speeds on multimode fiber for distances of up to 220m/550m on 62.5µm/50µm fiber respectively. The unit features a metal housing to reduce EMI and to increase durability. The DEM-311GT is hot pluggable and is backed by a standard 3-year product warranty and free technical support.

D-Link 1000BASE-SX Mini Gigabit Interface Converter. Data transfer rate: 1.25 Gbit/s, Data link protocols: Gigabit Ethernet, Cabling technology: 1000BASE-SX. Colour of product: Silver. Operating temperature range (T-T): 0 - 40 °C, Storage temperature range (T-T): -40 - 85 °C. Dimensions (WxDxH): 29.8 x 11.8 x 56.3 mm

Andre kunder kjøpte også

3 291,-
Legg varen i handlekurven
D-Link "Switch 440mm DGS-1210-48 Smart Switch (4Combo) retail"

 

 

Bli kvitt miljøfarlig avfall! Levér inn dine kasserte elektriske og elektroniske produkter her! Det er enkelt, gratis og miljøvennlig. Du finner mer informasjon om ordningen på www.elretur.no.